دانلود فیلم I, Robot 2004 دو زبانه (دوبله فارسی + زبان اصلی با زیرنویس)

دانلود فیلم من روبات هستم با دوبله فارسی

با بازی ویل اسمیت

| نامزد دریافت اسکار بهترین جلوه های ویژه |

| برنده و نامزد ۱۱ جایزه بین المللی دیگر |

| کیفیت عالی بلوری ۷۲۰p – به صورت کامل |

دانلود فیلم I, Robot دوبله فارسی

نام فارسی فیلم : من ربات هستم

ژانر: اکشن ، معمایی ، علمی-تخیلی

لینک IMDB

کیفیت : BluRay 720p

حجم : 846.6 مگابایت

مدت زمان : 1 ساعت و 55 دقیقه

دوبله فارسی حرفه ای و جذاب

سه صوت متفاوت (دو صوت دوبله + صوت زبان اصلی)

خلاصه داستان : دل اسپونر (با بازی ویل اسمیت) یک افسر پلیس است در زمانه ای که کنترل همه وسایل در دست روبات ها است دل (ویل اسمیت) اعتقادی به استفاده از روبات ها و همچنین اعتماد به رباتها ندارد تا اینکه …

حواشی فیلم : من، روبات (I, Robot) نام یک فیلم علمی–تخیلی محصول سال ۲۰۰۴ به کارگردانی الکس پرویاس است. در این فیلم ویل اسمیت، بریجیت مویناهان، جیمز کرامول، بروس گرین وود، شیا لبوف بازی کردند.این فیلم براساس رمانی از ایزاک آسیموف ساخته شده است. تم فیلم همچو فیلم زندگی مدرن چارلی چاپلین می باشد که این بار دل اسپنسر (با بازی Will Smith) به جای چاپلین اعتقادی به زندگی ماشینی ندارد و به آن مخالفت می ورزد. اما نکته این فیلم در این جاست که روبات ویژه ایی وجود دارد که خلقت او توسط طراحش با دیگر روباتها کاملاً متفاوت است.

سه صوت متفاوت (دو صوت دوبله + صوت زبان اصلی) : برای این فیلم ۲ دوبله متفاوت توسط موسسه هنر هشتم  و گروه دوبلاژ سیما عرضه شده است . که در هر دو دوبله منوچهر والی زاده بجای ویل اسمیت صدا پیشگی کرده است ولی سایر دوبلورها متفاوت است. صوت هردو دوبله در فایل گنجانده شده و شما میتوانید از بین آنها دوبله مورد علاقه خود را انتخاب نمایید . بصورت پیشفرض دوبله هنر هشتم (پیشنهادی) پخش میگردد. لازم به ذکر است صوت زبان اصلی فیلم (انگلیسی) نیز در فایل قرار دارد.

دانلود رایگان فیلم دوبله فارسی - ایران فور فیلم فیلم ,دوبله ,فارسی ,روبات ,متفاوت ,اسمیت ,دوبله فارسی ,زبان اصلی ,ربات هستم ,دانلود فیلم ,robot 2004 منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اشپزی تعمیرات بوش در نمایندگی مجاز بوش پینار دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. دانلود آنلاین فایل های الکترونیکی دانلود آهنگ جدید | بیا تو موزیک | MyBiaToMusic | Bia2Music اپلیکیشن حقوقی رهگشا یومانی ، وبلاگ فروغی